• 0224 251 06 00
  • binted@bursa.bel.tr

6698 SAYILI K.V.K.K.

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

BİNTED A.Ş. POLİTİKASI

(ÇALIŞAN VE ÇALIŞMA ADAYLARI İÇİN GEÇERLİ)

BİNTED Anonim Şirketi, İnsan Kaynakları Departmanı olarak 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca kişisel verilerin hukuka uygun olarak korunması ve işlenmesine önem vererek tüm plan, proje ve faaliyetlerimizde özen ve dikkat gerektiren bir süreci işlemekteyiz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca çalışan veya çalışma adayı her bireyin özel hayatlarına dair gizliliği temel hedef olarak aldığımız Kişisel Verilerin Korunması ve işlenmesini sadece mevzuata, standart uyumu sağlamak adına olmadığını, sürecimizin temelinde BİNTED A.Ş. olarak insana verdiğimiz temel etik ve değerlerin olduğunu da kabul ederek uygulamaktayız. BİNTED A.Ş. İnsan Kaynakları Departmanı olarak, Kişisel Verilerin Korunması ve işlenmesi için tüm teknik tedbirlerimizi almaya devam ediyoruz. Politikaya uyumluluğun sağlanması amacıyla çalışanlarda farkındalığın sağlanması adına tüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yeni başlayan çalışanlar içinse gerekli uyum süreçlerinin kapsamlı anlam ve bütünlük esasına dayalı olarak düzenlemeleri ve eğitimlerimizi planlıyor ve bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

error: SAĞ TUŞ DEVRE DIŞI