• 0224 251 06 00
  • binted@bursa.bel.tr

KURUMSAL

Binted Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar, İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, yaratıcı projeleri hayata geçirmek; Belediyeler, diğer kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere kooperatif, kooperatif birlikleri ve kurumların projelerinin geliştirilmesinde işbirliğine yönelik çalışma ve organizasyonlar yapmak, projelerle ilgili planlama ve uygulama stratejileri geliştirmek, görüş bildirmek, yönetsel, mali, sosyal ve teknik konulara ilişkin  destek sağlamak, kontrollük, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yürütmek üzere, 25.07.1991 yılında faaliyete başladı. Bugün, Bursa’nın insan kaynakları alanında önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

Binted Anonim Şirketi, kurulduğu günden bugüne, Bursa’da gerçekleştirdiği dev istihdamların yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi’ne (BUSKİ) hizmet sunma amacıyla personel istihdam etmektedir. Bu kapsamda, kaliteli ve nitelikli personel hizmeti sunan Binted Anonim Şirketimiz, attığı doğru adımlarla kurulduğu günden itibaren, hızlı yükselişini devam ettirerek Bursa’nın en büyük ilk 100 (yüz) firması arasında da yerini aldı.

Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile yoluna devam eden şirketimiz, kalitesinden ödün vermeden hizmet vermeye devam ederken aynı zamanda müşteri ihtiyacına paralel olarak memnuniyet hedeflerini her yıl arttırmaya devam etmektedir.

İnsan Kaynaklarına yönelik çalışmalarını geliştirmekte ve sürdürmekte olan şirketimiz, öncü ve başarılı kimliğinin yanı sıra sektöründe Bursa ve ilçelerinde, lider kuruluş olma yönündeki hedefine ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir.

error: SAĞ TUŞ DEVRE DIŞI