• 0224 251 06 00
  • binted@bursa.bel.tr

İNSAN KAYNAKLARI

Binted A.Ş. – Bursa Büyükşehir Belediyesi İştiraki

Binted, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bir iştiraki olarak, birlik, beraberlik, anlayış, samimiyet, sorumluluk ve çözüm odaklı değerleri temel alır. Bu değerler, şirketimizin her iş kararında rehberlik ederek insan hayatına dokunmanın onurunu ve haklı gururunu yaşamamıza yardımcı olur.

Çalışanlarımız ve İş Kanunu

Şirketimizde çalışanlar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabidirler. Bu kanunun sunduğu haklar ve sorumluluklar çerçevesinde çalışanlarımızın refahını ve güvenliğini sağlamaktayız.

Eğitim ve Mesleki Gelişim

Binted, çalışanlarının performansını artırmak için eğitim ve mesleki gelişim faaliyetleri düzenler. Bu faaliyetler, kurumsal insan kaynakları modelini temel alır ve çalışanlarımızın meslek ve kişisel hayatlarında gelişimlerine katkı sağlamayı hedefler. Temel İSG, mesleki beceri ve liyakat anlayışını benimseyerek planladığımız eğitimler, çalışanlarımızın potansiyelini maksimize etmelerine yardımcı olur.

İş Başvurusu

Binted ailesine katılmak için iş başvuru ilanlarımızı www.iskur.gov.tr veya www.biko.bursa.bel.tr web sitelerinden takip edebilirsiniz. İş başvurusu ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için Bursa İstihdam ve Kariyer Ofisimizi (BİKO) ziyaret edebilirsiniz.

Genel Bilgi ve İletişim

Binted ile ilgili daha fazla bilgi almak veya iletişime geçmek için bizimle aşağıdaki iletişim numarasından iletişime geçebilirsiniz:

Adres: Santral Garaj Mahallesi Stadyum Caddesi Atatürk Kongre Kültür Merkezi Sitesi No: 42 / 2 İç Kapı No:1 Osmangazi / BURSA

Telefon: 0224 251 06 00

error: SAĞ TUŞ DEVRE DIŞI