• 0224 251 06 00
  • binted@bursa.bel.tr

Hakkımızda

KİMLİĞİMİZ;

Binted Bursa İnsan Kaynakları Taahhüt, Eğitim, Danışmanlık Hizmetleri, İmar, İnşaat ve Ticaret Anonim Şirketi, yaratıcı projeleri hayata geçirmek; Belediyeler, diğer kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere kooperatif, kooperatif birlikleri ve kurumların projelerinin geliştirilmesinde İşbirliğine yönelik çalışma ve organizasyonlar yapmak, projelerle ilgili planlama ve uygulama stratejileri geliştirmek, görüş bildirmek, yönetsel, mali, sosyal ve teknik konulara ilişkin  destek sağlamak, kontrollük, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini yürütmek üzere,  1991 yılında faaliyete başladık.

Şirket ana sözleşmesinde yapılan değişiklik ile insan kaynakları, taahhüt, eğitim ve danışmanlık hizmetleri faaliyet konularına ilave edilen şirketimiz, faaliyet konularına yönelik tüm çalışmalarda, alanındaki yenilikçi uygulamaları takip ederek, kaynaklarını personelinin yetkinleşmesi, uzmanlaşması bakımından seferber eden, Yasa ve ilgili mevzuat şartları kapsamında, yetki ve sorumluluk alanı içerisinde, katılımcı ve paylaşımcı bir yönetim ile birlikte her işin merkezine insanı koyan bir anlayışla, tüm faaliyet alanlarında önemli bir aktör olmanın sorumluluğuyla hareket etmeye devam ediyor.

HUKUKİ STATÜMÜZ:

Türk Ticaret Kanunu hükümlerine göre kurulmuş, özel hukuk kurallarına tabi, mali ve idari, özerk ve özel bütçeli tüzel kişiliğe sahip bir şirkettir.

Şirketin gelir ve giderleri, mali tabloları uluslararası denetim ve mali müşavirlik firmaları tarafından denetlenir. Tam tasdik ve denetime tabidir.

error: SAĞ TUŞ DEVRE DIŞI